ul. K. Lisowskiego 6

65-072 Zielona Góra

68 453 25 29

68 453 17 71

Pon- Pt: 8:00 - 16:00

Godziny otwarcia biura

O FIRMIE

POZNAJ NAS

Firma ZHU „DUET” działa na podstawie licencji Ministerstwa Finansów z wpisem do rejestru pod  nr 14115/99 uprawniającej do usługowego prowadzenia biura rachunkowego.

ZHU „DUET” jest biurem rachunkowym posiadające ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu, posiada polisę OC na świadczenie oferowanych usług. Posiadamy długoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dużych i małych firm, bez względu na status prawny i formę rozliczania .

Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, jawnych, oraz firm z kapitałem zagranicznym. Takie same doświadczenie mamy w kontaktach z urzędami skarbowymi i zakładem ubezpieczeń społecznych czy urzędem statystycznym.

Celem naszego Biura Rachunkowego jest świadczenie pełnego zakresu usług księgowych, podatkowych, analiz ekonomicznych , biznes planów dla rozwijających się firm o różnych formach organizacyjnych obejmujących wszystkie rodzaje spółek oraz dla osób fizycznych. Pomagamy Przedsiębiorcom tak, aby mogli skupić się na wypełnianiu misji swojej firmy, postawionych celach i zadaniach służących do ich rozwoju i realizacji postawionych celów , aby mogli budować i rozwijać swoją firmę mając jednocześnie pewność i gwarancję, że wszystkie (często trudne i skomplikowane) sprawy , problemy związane z tak zwaną „pracą papierkową” są skrupulatnie prowadzone i terminowo realizowane.

Specjalizacją firmy jest obsługa księgowa i ekonomiczno-finansowa podmiotów gospodarczych. Zatrudniamy pracowników posiadających odpowiednie kwalifikacje. Naszymi klientami są firmy polskie i z kapitałem zagranicznym zarówno handlowe , produkcyjne, jak również usługowe o różnym profilu działalności. Nasze mocne strony cechuje wiedza, doświadczenie, rzetelność i terminowość, dokładność, optymalne realizowanie oczekiwań klienta,  oraz przystępne ceny.

NASZE UPRAWIENIA

Maria Gałkowska Posiada uprawnienia i kwalifikacje wymagane (na podstawie art.81 ust. 3 pkt 4 i 4a ustawy z dnia 29 września 1994r. o rachunkowości Dz.U. Nr 121, poz.591 z późniejszymi zmianami) do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdzone przez Ministerstwo Finansów z wpisem do rejestru pod numerem 14115/99.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu elektronicznego bądź wizyty w naszym biurze.

  • ul. Kazimierza Lisowskiego 6
    65-072 Zielona Góra
  • Pon - PT: 08:00 - 16:00
  • mgalkowska@duet.zgora.pl
  • 68 453 25 29
  • 68 453 17 71